20 lat doświadczenia

w produkcji ubranek dla dzieci i niemowląt

Firma Children’s World Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem odpowiedzialnym za obecność marki BEMBI na rynku polskim i europejskim. Współpracujemy już z Klientami z Niemiec, Litwy, Łotwy, Estonii i jesteśmy w trakcie nawiązywania współpracy z kolejnymi firmami z państw Unii Europejskiej. Na rynku polskim działamy od stycznia 2015 r. 

Łączymy technologię z wzornictwem

Wykwalifikowani eksperci, technolodzy i projektanci bezustannie obserwują rozwój światowego rynku odzieży dziecięcej i opracowują nowe kolekcje inspirowane aktualnymi trendami w modzie, z zachowaniem specyficznych cech ubrań dla dzieci. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i dostępowi do najnowszych technologii produkcji, nasze ubrania odznaczają się wysoką jakością i ciekawym wzornictwem. Nasze wyroby są znane nie tylko na Ukrainie, ale także zagranicą.

Stawiamy na rozwój

Mamy już wielu stałych kontrahentów na terenie całego kraju i stale poszerzamy zasięg o nowe punkty sprzedaży, ale dopiero teraz skupiamy się na budowaniu świadomości marki i dopiero od niedawna marka zaczyna być rozpoznawana na polskim rynku. „Bembi” jest zastrzeżonym znakiem towarowym i ma wszystkie prawa autorskie do produkowanych ubrań. Cała produkcja jest certyfikowana. 

Uwaga! Od stycznia 2015 roku nasze produkty możecie Szanowni Państwo kupić w firmie Children’s World Sp. z o.o., która jest integralną częścią „Bembi LTD” i została utworzona z myślą o naszych klientach na terytorium Unii Europejskiej.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Stosujemy tylko najwyższej jakości surowce i materiały pochodzenia naturalnego

Bezustannie obserwujemy światowy rynek mody i opracowujemy kolekcje zgodne z aktualnymi trendami

Nasze ubrania produkujemy przy użyciu najnowszej technologii produkcji przy nadzorze najlepszych ekspertów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji bielizny i ubranek dla dzieci oraz niemowląt

Posiadamy bogatą ofertę rozmiarową ubranek dla dzieci – niemowląt, dzieci, nastolatków.

Komfort klienta jest dla nas najważniejszy. Dlatego dbamy, aby nasze ubranka dla dzieci były wygodne, praktyczne i modne.

Dbamy o zachowanie zasady FAIR TRADE

Jesteśmy dumni ze swojej marki oraz jakości produkowanych ubrań dla dzieci. Możemy zagwarantować, że zachowują one swoje walory, tj. kolor, fason, kształt itp. nawet po wielokrotnych praniach. Dbamy o to, aby materiały, z których są wykonane były naturalne i nie uczulały. Istotny jest też stosunek ceny do jakości – przy wysokiej jakości, estetyce i wzornictwie zgodnymi z aktualnymi trendami, ceny pozostają atrakcyjne.  Bardzo bliskie są nam zasady fair trade, tj. sprawiedliwego handlu.  Całą odzież marki BAMBI jest szyta w fabryce na Ukrainie, przez dorosłe szwaczki.